כבר בתקופת לימודי בתיכון, השתתפתי בקורסים לכתיבה ומשחק ואף
הדרכתי חוגי דרמה לילדים במסגרות הבלתי פורמליות. 

 


המשכתי את דרכי כמורה צעירה, ותוך זמן קצר מצאתי את עצמי מנהלת את אירועי הקהילה, המופעים, ההצגות והטקסים בבתי ספר בהם עבדתי.


עיקר עבודתי, לאורך השנים בחינוך הפורמלי היתה בתחום הכתיבה, העריכה, הפקת האירועים, הדרכה והפעלת הילדים, ההורים והצוות החינוכי.


למעלה מעשור ניהלתי  את "כלל הפקות", במסגרתו ניהלתי אמנים, הפקתי מגוון פעילויות ומופעים וכן הכשרתי צוותי מדריכים שנשלחו לבתי ספר ומתנ"סים וקיימו פעילויות מיצירותי על פי תכנים שייצרתי.

בשנים האחרונות אני מקדישה את מירב זמני ומרצי לנכדי, לספריי וליצירותי.

בחיי היום יום, חשוב לי להעביר מסרים ערכיים בתחומים שונים כמו... חשיבה חיובית, יחסים בין אישיים, היחסים במשפחה, אורח חיים בריא ותזונה נכונה. אני פועלת ברוח זו, בביתי במשפחתי ועם חברי ומכרי ועושה זאת בדרכים מגוונות ויצירתיות...

את הספר הראשון שלי, "ככה אמא אומרת" כתבתי בהשראת בתי, עוסק בדורות במשפחה.

ספרי השני "בתיאבון מאבות המזון" נכתב לנכדתי הבכורה, הילה. עוסק באכילה נכונה ביומיום. ספר זה הפך מהר מאד לפופולארי ועובד להצגת ילדים, שנחלה הצלחה רבה בגני ילדים ברחבי הארץ.

את ספרי השלישי "המסיבריא שלי" כתבתי לנכדתי שחר,  עוסק באכילה נכונה גם בימי הולדת ובמסיבות, עיבדתי אותו כהפעלה מקורית ומיוחדת למסיבות יום הולדת לגני ילדים ולפרטיים, המבקשים לערוך מסיבת יום הולדת עם מסר ערכי ולהגיש בה כיבוד בריא.

את ספרי הרביעי "הפיקניק של איתמר" כתבתי בהשראת נכדי איתמר שטוב ליבו, אהבתו לזולת ודרכו הייחודית והנבונה בחברת הילדים, הספר עובד להצגת ילדים מבוקשת - "פיקניק ישראלי".

את ספרי החמישי "אני אור" כתבתי בהשראת נכדי אור. כל ילד הוא אור להוריו - באפשרותו, ברצונו ובאחריותו לבחור את דרכו ולהאיר את פניו בחיוכו.

בימים אלה אני עסוקה בכתיבת ספרי השישי.

כמורה, מדריכה ואשת חינוך,  הוספתי לכל ספר שכתבתי גם הנחייה במפגשים לצוות החינוכי וכן דפי הדרכה ופעילויות מעניינות לילדים, בדגש על מטרת העל ומטרות נלוות - ערכים ומושגים מהספר.

 

גם כיום כיוצרת וכסבתא, המשמשת השראה לסבתות רבות אחרות, אני ממשיכה לכתוב, ליצור ולעסוק יום יום בחינוך דור העתיד, במתן מידע ובהקניית ערכים לצעירים.

אני מתארחת במפגשי סופר, מפגשים עם ילדים, מבוגרים, הורים, סבים וסבתות, הרצאות והדרכות לצוותי חינוך ולסגל הפדגוגי ברחבי הארץ. 

אשמח לבקר ולהתארח גם אצלכם.

 

באהבה, 

שלום,​

אני אושרה יצחקי, ילידת 1959, אמא לשלושה וסבתא לחמישה...בינתיים

 

 

בוגרת תואר ראשון בספרות ובחינוך

,מוסמכת לתואר שני במנהל החינוך

,סופרת - חברה באגודת הסופרים ובאקו״ם

-"וכן בעלת התואר היוקרתי והחשוב ביותר "סבתא

,תואר המגלם בתוכו כברת דרך ארוכה ועשייה רבת שנים

.המבטא את פסגת האהבה והאושר

"הדואג לימים זורע חיטים, הדואג לשנים נוטע עצים, הדואג לדורות מחנך אנשים".

(ד"ר יאנוש קורצ'אק)

אושרה יצחקי
אושרה יצחקי
אושרה יצחקי
אושרה יצחקי
אושרה יצחקי
אושרה יצחקי
אושרה יצחקי
אושרה יצחקי
אושרה יצחקי
אושרה יצחקי
אושרה יצחקי

 © 2020 כל הזכויות שמורות לאושרה יצחקי

אושרה יצחקי

מודיעין מכבים רעות

טלפון:052-2760577

מייל:oshra4u@gmail.com

המסיבריא שלי
ככה אמא אומרת
בתאבון מאבות המזון